Aktualności

Zgłoś kogoś lub zaproponuj siebie. Rusza Podlaska Marka

2017

Podlaska Marka to prestiżowa nagroda Marszałka Województwa przyznawana od trzynastu lat najlepszym inicjatywom, wydarzeniom, produktom. Właśnie wystartował nabór zgłoszeń do kolejnej edycji. Formuła przedsięwzięcia jest otwarta, każdy z nas może zgłosić swojego faworyta. Dlatego, jeśli tworzysz, projektujesz lub aktywnie działasz, możesz zaproponować coś, co powstało dzięki Tobie.

Czytaj więcej

O laureatach Nagrody w „Rzeczpospolitej”

rz

Na łamach „Rzeczpospolitej” ukazał się cykl artykułów o laureatach Nagrody Podlaska Marka. W specjalny dodatku pt. Życie Ziemi Podlaskiej przeczytamy wywiad z Krzysztofem Łuczajem, prezesem białostockiej spółki LSA, zdobywcą nagrody w kategorii Odkrycie oraz Henrykiem Owsiejewem, właścicielem suwalskiej firmy Malow. Kolejny zwycięzca, który stał się bohaterem artykułu to podlaska firma AC.

Czytaj więcej

Podlaskie Marki wybrane!

25

Mleko UHT Łaciate – Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie; Instalacja gazowa STAG Diesel – AC S.A.; Malow 4 – innowacyjna fabryka mebli metalowych – Malow Sp. z o.o.; CERTYD – lekkie kruszywo spiekane – LSA Sp. z o.o.; XXII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym Szepietowo 2015 – Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego…

Czytaj więcej

To już dzisiaj! Wielka Gala Nagrody Podlaska Marka

gala1

Laureatów Podlaskiej Marki poznamy w czasie uroczystości w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku. Ogłoszenie wyników transmitowane będzie także przez TVP Białystok. Zapraszamy do oglądania transmisji w TVP Białystok od godziny 19:00.

Czytaj więcej

Zagłosowali na Podlaską Markę Konsumentów i wygrali

wygr

W internetowym głosowaniu na Podlaską Markę Konsumentów udział wzięło ponad 7 tysięcy osób. To spośród nich (a właściwie ich numerów telefonów komórkowych) w czasie trwania obrad Kapituły Konkursu, Marszałek Jerzy Leszczyński, wylosował dane sześciorga szczęśliwców.

Czytaj więcej

Wybrałeś swoją markę – sprawdź czy wygrałeś nagrodę !

st

Za nami kolejny etap Podlaskiej Marki. W czwartek 28 kwietnia odbyło się drugie posiedzenie Kapituły Nagrody, podczas którego wybrano 6 laureatów. Ostatniego, siódmego zwycięzcę wybierali internauci w głosując na Podlaską Markę Konsumentów. Kto w tym roku otrzyma nagrodę pozostanie jeszcze tajemnicą, oficjalne wyniki poznamy 25 maja podczas uroczystej Gali Finałowej, transmitowanej na antenie TVP Białystok.…

Czytaj więcej

Zmiana lidera w głosowaniu internautów na Nagrodę Podlaska Marka

Wyniki_2

Po dwóch tygodniach głosowania na Podlaską Markę Konsumentów, prezentujemy cząstkowe wyniki głosowania. Na czele, z ponad 1100 głosami znajduje się  Robot Edukacyjny Photon, 300 głosów mniej ma Mleko UHT Łaciate Mlekpol,  natomiast ostatni na podium uplasował się Rajd Szlakiem 10. Pułku ułanów Litewskich z 1939r.(513 głosów).

Czytaj więcej

Cząstkowe wyniki głosowania

Wyniki_1

Po tygodniu od rozpoczęcia głosowania na Podlaską Markę Konsumentów, prezentujemy cząstkowe wyniki głosowania. Na czele, z ponad pół tysiącem głosów, znajduje się Mleko UHT Łaciate, za nim jest robot edukacyjny Photon, natomiast ostatnie miejsce na podium zajmuje Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA. Kolejne wyniki cząstkowe zaprezentujemy już za tydzień. Zachęcamy do głosowania, wynik jest wciąż sprawą…

Czytaj więcej