Linia Kosmetyków Wspierająca Podlasie

Podmiot odpowiedzialny: SVOJE Rzemieślnicze Kosmetyki Naturalne

Linia kosmetyków wspierających Podlasie, to linia kosmetyków naturalnych produkowanych ręcznie, z surowców pozyskanych na Podlasiu lub zakupionych od lokalnych przedsiębiorców.

Linię kosmetyków otworzył produkt – Mydło Żubrowe, które w całej Polsce jest już utożsamiane z Podlasiem, następnie do linii dołączyło Serum Konopne Z Trawą Żubrową. Oba te kosmetyki wykorzystują pielęgnacyjne właściwości turówki wonnej. Stały się one produktami lokalnymi, bardzo chętnie kupowanymi również jako pamiątka z Podlasia. Oryginalna identyfikacja marki SVOJE czerpie inspirację z kultury ludowej Polski wschodniej. Logo nawiązuje do słowiańskiego symbolu oznaczającego pieśń miłosną, który często był wykorzystywany przez ludowe hafciarki. Na opakowaniach produktów SVOJE znajduje się popularny w tym regionie haft krzyżykowy.

Jesteśmy młodą, rozwijającą się manufakturą, która zdobywa coraz większe zaufanie klientów, a grono zadowolonych odbiorców w Polsce jak również za granicą wciąż rośnie. Kosmetyki produkujemy z pasją, w małych partiach, a nasze produkty są doceniane przede wszystkim za wysoką jakość i unikatowość. Nie zawierają perfum ani sztucznych barwników, są łagodne dla skóry, co potwierdza szerokie grono odbiorców z alergiami i problemami skórnymi.