207 zweryfikowanych zgłoszeń. Sprawdź, czy zostałeś zgłoszony!

Strona główna | Bez kategorii | 207 zweryfikowanych zgłoszeń. Sprawdź, czy zostałeś zgłoszony!

PODLASKA MARKA 2019 – Zgłoszenia

Kategoria PRODUKT SPOŻYWCZY (42 zgłoszenia):

  1. Pigwoniada – Gospodarstwo rolne Radosław Poślednik Świat Pigwowca – Beata Poślednik,
  2. Ser Olszański – Olszański Smak – Oksana Tomaszewska
  3. Ogórki kiszone domowe – Firma „Jackiewicz J” Jarosław Jackiewicz
  4. Woda Krynka – Krynka sp. z o.o.
  5. Wyroby cukiernicze – Cukiernia „Kryszeń”
  6. Pierniki z Podlasia – Pierniki z Podlasia Sp. z o.o. non profit
  7. Dobrowodzki korowaj weselny – Koło Gospodyń Wiejskich w Dobrowodzie/wieś Dobrowoda
  8. Manty tatarskie – Tatarska Jurta – Dżenneta Bogdanowicz
  9. Herbatki na patyku – Mirosław Angielczyk Dary Natury
  10. Produkt lokalny: miód z Podlasia – Podlaski Związek Pszczelarzy w Białymstoku
  11. Napój na bazie miodu „Zbicień” – Augustowska Miodosytnia
  12. Pierogi Wigierskie – Teresa Biziewska
  13. Produkty OSM Piątnica w linii BIO – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy
  14. Miód runo leśne, wrzosowy – Pasiecznik Sokólski
  15. Maslove – Maslove Maciej Basiński
  16. Naturalny chleb bezglutenowy 600 g – Zdrowa Micha certyfikowana piekarnia bezglutenowa
  17. Olej rzepakowy tłoczony na zimno – PPHU Jolanta Rudziewicz
  18. Twaróg wiejski 250 g – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy
  19. Kwiaty jadalne LoveNature – Love Nature
  20. Sękacz bezglutenowy – Manufaktura bezglutenowych sękaczy Agnieszka Degutis
  21. Kiełbasa „Kniejówka” – Mięsny Zakątek Błażej, Fabian Niemyjscy s.c.
  22. Produkty Pszczele – Pasieka Nad Narwią Krzysztof Młodzianowski
  23. Jogurt Piątuś – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica
  24. Wędliny dojrzewające- litewskie – Meat Food Poland Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Norbert Zdancewicz
  25. Wędliny suche – Meat Food Poland Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Norbert Zdancewicz
  26. Matecznik – Tradycyjne produkty z Puszczy Białowieskiej – Constans Group Sp. z o.o.
  27. Marcinek – Piekarnia Żubrówka Bisontes Group sp. z o.o.
  28. Chleb swojski – Piekarnia Żubrówka Bisontes Group sp. z o.o.
  29. Kindziuk – ZMB Białystok
  30. Trawa żubrowa – Zoja Kowalczuk
  31. Kartacze – Restauracja „Pod Jelonkiem” Maria Juśkiewicz, Jeleniewo
  32. Piwo prosto z Podlasia Janusz Moczywąs – Browar Waszczukowe
  33. Sery dojrzewające – Sery z Puszczy Białowieskiej Adam Lewczuk
  34. Sery z Puszczy Białowieskiej – Serowarnia Sery z Puszczy Białowieskiej
  35. Naturalne nalewki – Old Polish Vodka
  36. Woda mineralna Augustowianka – Augustowianka sp. z o.o.
  37. Woda miejska Augustów – Wodociągi i Kanalizacje Miejskie Sp. z o.o. w Augustowie
  38. Cydr Podlaski – Cydr Podlaski Piotrek Marzęcki i Marcin Seliwoniuk
  39. Miody Pitne – Augustowska Miodosytnia
  40. Wino gronowe wytrawne białe, różowe, czerwone – „Winnica Korol” Korol Mikołaj
  41. Wypieki z Ejszeryszek – Zakład Ciastkarski Celina Benedykta Glińska
  42. Miód z borówki amerykańskiej Łakocie Natury – Łakocie Natury – Pasieka Wasilków s.c. E. i A. Semeniuk

 

Kategoria PRODUKT UŻYTKOWY (22 zgłoszenia):

  1. Naturalne kosmetyki mydlarni Cztery Szpaki – Mydlarnia Cztery Szpaki
  2. Artystyczne przedmioty użytkowe – lampy, statuetki, rzeźby – Bondarowski Eliza i Krzysztof Bondaruk
  3. Bogdański Bilard / Stoły bilardowe – jedyny dystrybutor w woj. podlaskim – Bogdański Invest Media Bożysław Bogdański
  4. Moja Makutra – Garnki to my – Joanna Manoś – Uhowo
  5. Drzwi ocieplone na MAXA do domu energooszczędnego – Zakład Stolarski Sylwester Nicewicz
  6. Szampon do włosów w kostce – Mydlarnia Cztery Szpaki
  7. Księgarnia internetowa ”Tania książka” – Glosel sp. z o.o. sp.k.
  8. Dekoracyjne szkło kolorowe i laminowane – UniGlass Polska sp. z o.o.
  9. Woreczki wielorazowego użytku – Vielo Agnieszka Siwicka
  10. Sklejka – Zakłady Przemysłu Sklejek Biaform s.a.
  11. Program video ”Tyle do odkrycia” – BIA24 sp. z o.o.
  12. Biżuteria ręcznie szyta techniką haftu sutaszowego – Sroka Projekt Jolanta Polowczyk
  13. Let’s shine Primacol Decorative – Unicell Poland Sp. z o.o.
  14. Meble loftowe LOV – Malow sp. z o.o.
  15. AIMCONTROLLERS – personalizowane kontrolery do konsol do gier Ps4 oraz XboxOne – Aimlimitless sp. z o.o. sp.k
  16. Akcesoria do łodzi – Kotniz sp. z o.o. sp.k.
  17. Kolekcja ODIS – Górna Półka Kamil Zieliński
  18. IDEA – system sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej do silników benzynowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa – Alex sp. z o.o.
  19. Innowacyjna toaleta bez systemu podtynkowego – Marek Krzysztof Maksymowicz
  20. Dwuwałowy rozdrabniacz wolnoobrotowy MRW 2.1010 – Pronar sp. z o.o
  21. “Iluminacje” – Artur Grycuk
  22. Tkanina dwuosnowowa – Bernarda Rość – Twórczyni ludowa, tkaczka dywanów dwuosnowowych

 

Kategoria INWESTYCJA (12 zgłoszeń):

  1. Hala sportowo-widowiskowo Suwałki Arena – Miasto Suwałki
  2. Izba Tkactwa Dwuosnowowego w Janowie – Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Janowie
  3. Miejsce straceń z 1863 roku zwane Szubienicą – Gmina Choroszcz
  4. Baza treningowa Jagiellonii Białystok – Jagiellonia Białystok Sportowa Spółka Akcyjna
  5. Gościniec Folwark Nadawki – Casablanca Catering sp. z o.o.
  6. Baza Sportów Wodnych – Gmina Miasto Augustów
  7. Budowa nowoczesnego Centrum Usług Logistycznych wraz z Intermodalnym Terminalem Kontenerowym – Kontrast Intermodal „KONTRAST” KRZYSZTOF KOC
  8. Trasa Niepodległości w Białymstoku – Miasto Białystok
  9. Rodzinna Strefa Zabaw przy Hajnowskim Domu Kultury – Gmina Miejska Hajnówka
  10. Budowa Budynku Szpitala (w ramach rozbudowy istniejącego), w zakresie Bloku Operacyjnego, Oddziału Chirurgicznego, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii – OAIT, Centralnej Sterylizatorni i Pracowni Endoskopii – Powiat Białostocki
  11. Enklawa Białowieska – Enklawa Białowieska
  12. Ścieżka Przyrodniczo-Edukacyjna „Judzianka” – Gmina Miejska Hajnówka

 

Kategoria ODKRYCIE (14 zgłoszeń):

  1. Mindhand Bioniczna proteza ręki – Mindhand sp. z o.o.
  2. AgroArt – Instytut Teatru Przedmiotu
  3. Technologia regeneracji zaworów elektronicznych EGR w silnikach diesla – Zoltan sp. z o.o.
  4. Separatory substancji ropopochodnych – AQT Water s.a.
  5. Mydła z Podlaskich Ziół – Ziołowo i Zdrowo Robert Krupiński
  6. Stowarzyszenie Białostocka Akademia Musicalowa – Dorota Krukowska, Bartłomiej Łochnicki
  7. Pieprz z trawy żubrowej – PUH „Drozd 2” Zoja Kowalczuk
  8. Portal Regionalny PODLASKIE24.PL – OKO Małgorzata Kotarska-Ołdakowska
  9. Ekstrakt z grzyba sromotnika smrodliwego i jego właściwości przyspieszające gojenie się ran różnego pochodzenia, w tym trudno gojących się – Instytut Biotechnogii i Badań Medycznych Biolamed sp. z o.o.
  10. Hydrożel zawierający wyciąg z miodownika melisowatego przyspieszający gojenie się ran różnego pochodzenia, w tym trudno gojących się Instytut Badawczy Innowacyjno Rozwojowy Biotomed sp. z o.o.
  11. Badania nad aktywnością biologiczną grzybów nadrzewnych Puszczy Białowieskiej – Politechnika Białostocka oraz Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
  12. Dotyk Natury Day Spa – Dotyk Natury Day Spa w Hajnówce
  13. www.PuszczaBialowieskaTV.pl – FederacjaZielonych.pl
  14. Apiinhalatorium Łakocie Natury – Łakocie Natury – Pasieka Wasilków s.c. E. i A. Semeniuk

 

Kategoria WYDARZENIE (26 zgłoszeń):

  1. PKO Białystok Półmaraton – Fundacja Białystok Biega
  2. Charytatywny Koncert Świąteczny – Charytatywny Koncert Świąteczny
  3. Podlaskie Śniadanie Mistrzów – Joanna Kozłowska i Rafał Dowgierd
  4. Międzynarodowy Festiwal Folkloru ”Podlaskie Spotkania” – Stowarzyszenie Artystyczne „Skowronki” w Brańsku
  5. Projekt Liderzy Przyszłości – Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego
  6. Widowisko historyczne „Dzisiaj ziemia wasza jest wolną” – Muzeum Okręgowe w Suwałkach
  7. Akcja charytatywna „Łańcuch dobra” – Stowarzyszenie „Pro Salute”
  8. Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów „Champions of Illusion” – Impresariat Online Ewa Bałtyk
  9. Festiwal Rock na Bagnie – Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego
  10. Spływ kajakowy 500 kajaków – Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Drohiczynie
  11. Konkurs gospodarczy Łomżyńskie Anioły Biznesu – Urząd Miejski w Łomży
  12. Mecze Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. – Miasto Suwałki
  13. Akademia Kulinarna Zmokłej Kury – Studio kulinarne Zmokła Kura
  14. Mistrzostwa Świata Łodzi Wytrzymałościowych Necko Endurance – Augustowski Klub Sportowy „Sparta”
  15. Gala Fundacji Naszpikowani – Fundacja Naszpikowani
  16. Festiwal Wielu Kultur i Narodów „Z wiejskiego podwórza” – Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej, Gminny Ośrodek Kultury w Czeremsze
  17. Konkurs fotograficzny „Podlasie w obiektywie” im. Wiktora Wołkowa – Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce
  18. Wystawa Michała Jackowskiego – Michał Jackowski
  19. Aleja Olimpijczyków w WOSiR Szelment sp. z o.o. – WOSiR Szelment sp. z o.o.
  20. Puchar Polski Nordic Walking w Hajnówce – Powiat Hajnowski
  21. Programistok – Fundacja Instytut Rozwoju Technologii
  22. 18 Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej – First Communications Agnieszka Maliszewska
  23. Festyn „Pożegnanie Lata w Rudzie” – Alicja Sienkiewicz-Dawidowska
  24. Międzynarodowe „Maratony Kresowe” MTB – Fundacja „Maratony Kresowe”
  25. XXVI Międzynarodowy Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo Łomża 2019 – Powiat Łomżyński
  26. www.festiwalzubra.pl – Fundacja Instytut Białowieski

 

Kategoria KULTURA (30 zgłoszeń):

  1. Centrum Trzech Kultur w Suchowoli – Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Suchowoli
  2. Białostocki Teatr Lalek – Białostocki Teatr Lalek
  3. Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Skowronki z Brańska– Stowarzyszenie Artystyczne „Skowronki” w Brańsku
  4. Platforma Talent Bunch – Adam Bartoszewicz
  5. Działalność na rzecz upowszechniania historii i kultury północnej części województwa podlaskiego – Augustowsko-Suwalskie Towarzystwo Naukowe
  6. Podlasie SlowFest – Stowarzyszenie Dalapenia
  7. Muzeum na Węglowej – Stowarzyszenie Miłośników Starej Motoryzacji i Techniki Moto-Retro
  8. Radio JARD 89,2 FM Białystok / 95,5 FM Bielsk Podlaski / 90,1 FM Ełk (Koncesja KRRiT Nr 069/K/2011-R) – „JARD” Dziemian i Wspólnicy Spółka Jawna
  9. Impresariat Online – Ewa Bałtyk
  10. Rock na Bagnie – Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego
  11. Seria książek dla dzieci ”Żubr Pompik” – Tomasz Samojlik
  12. Zespół Czeremszyna – Zespół Czeremszyna, Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej
  13. Wszystko Widzę jako Sztukę. Wystawa dla dzieci – Galeria Arsenał
  14. Augustowski Uliczny Go Teatr – Stowarzyszenie GOA w Augustowie
  15. Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce – Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce
  16. Międzynarodowy Festiwal Folkloru „Podlaskie Spotkania” – Stowarzyszenie Artystyczne ,,Skowronki”
  17. Akademicka Rozgłośnia Radiowa Politechniki Białostockiej „Radio Akadera” – Politechnika Białostocka
  18. Spektakl ”Hobbit” – Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku
  19. Ścieżka historyczna „Spacer w przeszłość Pałacu Branickich w Białymstoku” – Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
  20. „iSztuka – Edukacja Kulturalna dla Wszystkich” – Fundacja Audiodeskrypcja
  21. Zespół Harmonica – Zespół Harmonica
  22. Tkanina dwuosnowowa – Bernarda Rość
  23. Festyn „Pożegnanie Lata w Rudzie” – Alicja Sienkiewicz-Dawidowska
  24. Hajnowskie ”Historie utkane z nici” – Stowarzyszenie Kulturalne „Pocztówka”
  25. Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży – Miasto Łomża
  26. Widowisko taneczno-muzyczne „Opowieść ze Śnieżnej Krainy” – Suwalski Ośrodek Kultury
  27. Gościniec Łomżyński – „Zasmakuj w Łomży” – Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży, Prezydent Miasta Łomża
  28. Widowisko „Dziewczynka z zapałkami” – Białostocka Akademia Musicalowa
  29. www.koncerty.bialystok.pl – Stowarzyszenie Osób Poszkodowanych przez Urząd Miasta w Białymstoku
  30. Muzyka Mistrzów Baroku – cykl koncertów – Fundacja Pro Anima

 

Kategoria SPOŁECZEŃSTWO (30 zgłoszeń):

  1. Przedsięwzięcia survivalowo-rekreacyjne – Skaut organizator imprez firmowych
  2. Caritas Archidiecezji Białostockiej – Caritas Archidiecezji Białostockiej
  3. Aktywnie w Mieście – Fundacja Aktywnie w Mieście
  4. Doroczna edukacyjno-charytatywna ogólnopolska akcja „Tulipany mocy” – Stowarzyszenie „Pro Salute”
  5. Akcja „Kwitnące serca” – Stowarzyszenie „Pro Salute”
  6. Pierniki z Podlasia – Pierniki z Podlasia Sp. z o. o.
  7. Czwartkowe Obiady u Diabetyków – Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Wojewódzki w Białymstoku
  8. Białostocka Grupa Wsparcia dla Rodziców Dzieci z Autyzmem i Zespołem Aspergera – Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Białymstoku
  9. Centrum Nauczania Języków Obcych London Academy – London Academy
  10. Sołtys wsi Miastkowo – Sołtys wsi Miastkowo
  11. Śniadania biznesowe w Łomży – Urząd Miejski w Łomży
  12. Miejski Klub Sportowy (MKS) Ślepsk-Malow-Suwałki sp. z o.o. – Miasto Suwałki
  13. Społeczność lokalna – Klub Wolontariusza ,,Bohaterowie Codzienności”
  14. Wypożyczalnia aut – East rent
  15. KurierSuwalski.pl – KurierSuwalski.pl
  16. Koło Gospodyń Wiejskich w Łapiczach „Łapiczanki” – Koło Gospodyń Wiejskich w Łapiczach
  17. Plac Zabaw połączony z placem rekreacyjnym „Pod chmurką” – Sołectwo Jurasze
  18. Miejski Portal Informacyjny BIA24.pl – BIA.24
  19. Fundacja Audiodeskrypcja – Fundacja Audiodeskrypcja
  20. Molecular – innowacyjna platforma do wykrywania czerniaka – OWL IOT Sp. z o.o.
  21. Festyn „Pożegnanie Lata w Rudzie” – Alicja Sienkiewicz – Dawidowska
  22. Hajnowskie Spotkania Filmowe – Stowarzyszenie Metamorphosis
  23. Działalność na rzecz dzieci ze spektrum autyzmu – Fundacja Rozwoju Sportu i Rehabilitacji
  24. Fundacja Pomóż IM – Fundacja Pomóż IM
  25. Podlaski Uniwersytet Dziecięcy (PUD) – Politechnika Białostocka
  26. Samorządowe becikowe – Urząd Miejski w Łomży, Prezydent Miasta Łomży dr Mariusz Chrzanowski
  27. Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku – Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Przemysłowe LECH Spółka z o.o. w Białymstoku
  28. Szczepienia ochronne dla mieszkańców Łomży po 60 roku życia na lata 2019 – 2020 – Urząd Miejski w Łomży, Prezydent Miasta Łomży dr Mariusz Chrzanowski
  29. Podlaska Księga Kobiet – Kobiety znane i nieznane – Stowarzyszenie 100-lecie Kobiet
  30. www.i.bialystok.pl – Stowarzyszenie Innowacyjny Białystok

 

Kategoria BIZNES (18 zgłoszeń):

  1. Pomaganie z uśmiechem- działania edukacyjne na rzecz zdrowia i akcje społeczne – Karedent Kamil Chorąży, Sławomir Ławicki Sp.j.
  2. Implanty chm – ChM sp. z o.o.
  3. Mydlarnia Cztery Szpaki – 4szpaki sp. z o.o. sp. k.
  4. Mirosław Angielczyk – Mirosław Angielczyk Dary Natury
  5. Zakłady Spożywcze „BONA” sp. z o.o. – Zakłady Spożywcze „BONA” sp. z o.o.
  6. Grupa Chorten za mocne wsparcie lokalnych inicjatyw społecznych – Grupa Chorten
  7. Regionalna wypożyczalnia aut – East rent
  8. Pronar Sp. z o.o. – Pronar Sp. z o.o.
  9. Inspirowanie oraz aktywny udział w przemianach gospodarczych i społecznych województwa podlaskiego – Agencja Rozwoju Regionalnego „ARES” S.A w Suwałkach
  10. Centrum Zdrowego Snu ”Zdrowe Meble” – Emmanuel Adam Mazalewski
  11. TenderHut s.a. – TenderHut s.a.
  12. Unicell Poland sp. z o.o. – Unicell Poland sp. z o.o.
  13. Polska Izba Mleka – Polska Izba Mleka
  14. Linere – Beton Architektoniczny – Linare Kamil Andrejuk
  15. Usługi chmury obliczeniowej – One Step Cloud – Intratel Sp. z o.o.
  16. Klaster Obróbki Metali – Centrum Promocji Innowacji I Rozwoju – koordynator Klastra Obróbki Metali
  17. T-Matic Grupa Computer Plus sp. z o.o. – T-Matic Grupa Computer Plus sp. z o.o.
  18. www.przygodypodroze.pl – www.przygodypodroze.pl

 

Kategoria Projekt 4.0 (13 zgłoszeń):

  1. iAutomatyka portal branżowy – iAutomatyka
  2. Nemitech sp. z o.o. – Nemitech Sp. z o.o.
  3. LogMap – LogMap Roland Prusinowski
  4. Studia dualne na Politechnice Białostockiej – Politechnika Białostocka
  5. Robot ogrodniczy Triffid – White Hill
  6. „Holo4Labs” – Solution4Labs Sp. z o.o.
  7. Projekt „DigiFoF” Digital Design Skills for Factories of the Future – Politechnika Białostocka/ Klaster Obróbki Metali (poprzez partnerstwo z Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju)
  8. Mirosław Angielczyk – Mirosław Angielczyk Dary Natury
  9. Caiote – wysokowydajny silnik do gromadzenia i przetwarzania informacji z modułów IoT w chmurze na potrzeby transformacji przemysłu i rolnictwa 4.0 – Caiote spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  10. Malow 4.0. – Malow sp. z o.o.
  11. Dolina Rolnicza 4.0 – Fundacja Regionalny Ekosystem Innowacji
  12. Aplikacja mobilna Nasz Bank – Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. z o.o.
  13. Stworzenie pierwszego w Polsce Centrum Sztucznej Inteligencji w Medycynie w Uniwersytecie Medycznym (C-SIM) w Białymstoku – Uniwersytet Medyczny w Białymstoku