EyeFace – Imago Krzysztof Matuk

Strona główna | Kandydaci | EyeFace – Imago Krzysztof Matuk

EyeFace pozwala Ci przejąć kontrolę nad Twoim komputerem przy użyciu Twojej twarzy i oczu, tak jak przy użyciu myszy komputerowej. Wszystko czego potrzebujesz to komputer Windows z dobrej jakości kamerą internetową.
Poruszasz kursorem wykonując ruchy twarzy i robisz kliknięcia za pomocą powiek!

Szybkość i precyzja

EyeFace został zaprojektowany z myślą o użytkowniku. Ten program pozwala używać komputera niemal tak szybko, jak przy użyciu zwykłej myszy komputerowej. Szybkość i precyzja to przymiotniki, które najlepiej opisują EyeFace.

Intuicyjny interfejs

EyeFace oferuje zawsze dostępny interfejs użytkownika z przydatnymi funkcjami, takimi jak klawiatura ekranowa, przeglądarka internetowa i ikony stanu myszy i oczu w czasie rzeczywistym. Wszystkie ustawienia, takie jak prędkość kursora i kliknięcia myszą, można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika i zapisać w osobnym profilu, co daje radość z używania programu każdemu użytkownikowi.

Zaprojektowany z myślą o osobach niepełnosprawnych

Program EyeFace koncentruje się na umożliwieniu osobom niepełnosprawnym korzystania z komputera. Kluczową ideą tego programu jest otwarcie okna na świat. Pisanie wiadomości e-mail, czatowanie, surfowanie w Internecie, programowanie i wiele innych rzeczy, wszystko, to możesz zrobić przy pomocy EyeFace.