Halfway Festival – Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

Strona główna | Kandydaci | Halfway Festival – Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku

Dźwięki pochodzą z wnętrza. Zawsze prawdziwe, nasycone emocjami artystów i uzależniającą głębią. I jak co roku wspólnie słuchamy opowieści z różnych stron świata zamkniętych w muzyce. Tak po prostu, zwyczajnie i naturalnie. Jesteśmy blisko muzyki, blisko ludzi i blisko różnych emocji. I jak zawsze liczymy, że będziemy przeżywać je wspólnie i pozostaną w nas na długo.

Od 8 lat Halfway Festival konsekwentnie podąża tą samą ścieżką wytyczoną w połowie drogi. Nie przepychając się, nie spiesząc na złamanie karku, z nikim się nie ścigając, idąc własnym rytmem. Najważniejsza jest muzyka, dlatego festiwal odrzuca wszelkie bariery – łączy w muzycznych emocjach, daje radość, pobudza wzruszenie.

Niezwykłość doświadczania Halfway Festivalu tkwi w jego elitarności i ograniczonej liczbie dostępnych biletów. To nie są przypadkowe osoby. To osoby, które wchodzą w personalną relację z artystami zarówno podczas koncertów jak i w trakcie kuluarowych rozmów w otoczeniu niezwykłej architektury i magicznej natury.

Halfway Festival odbywa się w Amfiteatrze Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku, przy ul. Odeskiej 1.