JB Silver Moon

Strona główna | Kandydaci | JB Silver Moon

JB Homes dedykujemy osobom pragnącym relaksu na najwyższym poziomie w połączeniu z najnowszymi trendami w świecie designu. Wysoka jakość i funkcjonalność to kluczowe aspekty, na których koncentrujemy się, aby zapewnić jak najwyższy standard marki JB Homes. Pełne wyposażenie i ergonomiczne rozmieszczenie urządzeń pozwoli Ci na wprowadzenie się do domku od razu bez potrzeby rezygnacji z dotychczasowych nawyków. Izolacja pianą PUR 18cm otulającą stalową konstrukcję w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym zagwarantuje utrzymanie stałej, optymalnej
temperatury wewnątrz Twojego mobilnego domu, nawet pod Twoją nieobecność.

Nasza marka łączy w sobie elegancję i funkcjonalność, a wysoka jakość materiałów nadaje luksusowego charakteru.

Przełom w budownictwie mobilnym to właśnie model JB Silver Moon. Duże przeszklenia stanowią źródło naturalnego światła oraz powiększają optycznie powierzchnię domu. Izolacja pianą PUR otulająca stalową konstrukcję w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym zagwarantuje utrzymanie stałej, optymalnej temperatury wewnątrz Twojego mobilnego domu, nawet pod Twoją nieobecność.

Mobilny dom oferuje wystarczająco dużo miejsca od 4 do 6 osób. Pełne wyposażenie i ergonomiczne rozmieszczenie urządzeń pozwoli Ci na wprowadzenie się do domku od razu bez potrzeby rezygnacji z dotychczasowych nawyków.