Podlaska Szeptucha

Strona główna | Kandydaci | Podlaska Szeptucha

Szeptucha to szczególna postać w podlaskim folklorze. Pomaga w chorobie, udziela porad życiowych, odczynia uroki i zdejmuje klątwy, często poprzez ziołowe napary. Nie gwarantujemy, że wypicie tego trunku odczyni rzucony urok, ale na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń smakowych i zaskoczy Was intensywnym ziołowo korzennym aromatem.

W jego składzie znajdziemy miód pszczeli, wodę z głębinowego ujęcia oraz przyprawy dostarczane przez Ziołowy Zakątek – producenta certyfikowanych ekologicznie ziół z Podlasia: jałowiec, imbir, cynamon, waleriane i odrobinę chmielu.

„Podlaska Szeptucha” to miód pitny, należący do kategorii miodów pitnych bardzo niedocenianych w Polsce – czwórniaków i traktowanych po macoszemu.  Ale na każdym kroku udowadnia swoją jakość, edukując i kształtując nawyki kulinarne naszych klientów i udowadniając, że naturalnie wytworzone produkty w oparciu o lokalne składniki i tradycję są wyjątkowo wartościowe.

A jakość tego miodu potwierdziliśmy wielokrotnie na międzynarodowych konkursach miodów pitnych w Polsce i Stanach Zjednoczonych.

Etykieta produktu również nawiązuje do Podlasia (niebieski kolor otwartych okiennic) przez nazwę i etykietę chętnie nabywany jest przez turystów odwiedzających nasz region i następnie przypomina im miłe chwilę spędzone na Podlasiu pomagając budować turystyczną markę Województwa Podlaskiego.