Szafka na buty – Górna Półka Kamil Zieliński

Strona główna | Kandydaci | Szafka na buty – Górna Półka Kamil Zieliński
„Górna Półka” powstała 6 czerwca 2014 r. Nazwa firmy przyszła mi na myśl w pociągu jadącym z Białegostoku na uczelnię Leona Koźmińskiego, gdzie realizowałem studia magisterskie. To właśnie na jedno z zaliczeń przygotowałem prezentację o modelu biznesowym firmy i tak to się zaczęło. Pragnę nadmienić, że podczas zakładania firmy miałem 23 lata i głowę po brzegi wypełnioną ambitnymi marzeniami.
Dzisiaj, choć uważam, że jesteśmy dopiero na początku poważnego biznesu, możemy określać siebie jako jednego z poważniejszych graczy w segmencie mebli przedpokojowych. W 2015 r. zostaliśmy wyróżnieni w plebiscycie magazynu Forbs Pierwszy Milion, a obecnie mamy około 7% udziału w rynku na serwise Allegro i jesteśmy 2 pod względem wielkości obrotów przedsiębiorstwem w tej kategorii produktowej. Codziennie wysyłając około 100 produktów, a nasze meble znajdują się w dziesiątkach tyś. domostw w Polsce.
„Górna Półka” od samego początku zajmuje się produkcją mebli skrzyniowych, oraz mebli specjalnego przeznaczenia w tym: zabudów meblowych, mebli o podwyższonym komforcie oraz takich, które niwelują deficyty zdrowotne. W produkcji mebli skrzyniowych „Górna Półka” skupia się na tworzeniu mebli do przedpokoju, a w szczególności: szafek na buty, szafek na buty z siedziskiem, wieszaków na ubrania. Produkujemy meble, które mogą być przez klienta dowolnie personalizowane. Wybierając daną skrzynię klient ma możliwość w stworzyć mebel, który najbardziej odpowiada jego oczekiwaniom. Indywidualizacja mebli dotyczyć może wymiarów, koloru mebla, rodzaju okucia, koloru tapicerki itp. Firma daje klientowi możliwość zamówienia produktu dokładnie takiego, jaki będzie pasował do innych elementów aranżacyjnych wnętrza jego domu. Taki sposób produkcji i kształt oferty sprawia, że klient firmy otrzymuje niepowtarzalny i spersonalizowany produkt.
Mamy cel, żeby meble były idealnie dopasowane do oczekiwań klienta, ale miały też walory prozdrowotne, konstrukcje szafek na buty wyposażone są w miękkie siedziska, a doposażyć je można w panele tapicerowane naścienne, które poprawiają estetykę wnętrz, jak również przyczyniają się do prawidłowej pozycji siedzenia. Kolejnym aspektem, który oddziałuje na zdrowie jest fakt, że meble mogą mieć dowolną wysokość, co umożliwia korzystanie z konstrukcji osobom w podeszłym wieku czy chorym.