Zonifero Workplace – SoftwareHut sp. z o.o.

Strona główna | Kandydaci | Zonifero Workplace – SoftwareHut sp. z o.o.

Zonifero jest to grupa aplikacji służąca do zarządzania pomieszczeniami biurowymi i wspierające działanie biurowców.

Aplikacje za pomocą telefonu lub tabletu pomagają firmom i instytucjom w rezerwacji pomieszczeń, miejsc parkingowych dla pracowników i ich gości. Tablety/telewizory umieszczone przy pomieszczeniach, informują o harmonogramie zajętości sal, a w połączeniu ze specjalistycznymi czujnikami aplikacja informuje również czy ktoś w sali fizycznie przebywa. Dzięki tym informacjom możliwe jest sprawne wykorzystanie pomieszczeń przez pracowników na spotkania, a także zarządzanie firmami podwykonawczymi z zakresu utrzymania czystości i ochrony.

System pozwala również na sprawne dokonywanie zgłoszeń napraw i nagłych potrzeb usług sprzątania/ochrony za pomocą smartfona, a także na wyświetlenie komunikatu alarmowego dot. ewakuacji.

Zonifero pozwala na sprawne zarządzanie przestrzenią, wpływa na oszczędność kosztów operacyjnych (nawet do 25,6%) oszczędzając koszty wydawane na usługi zewnętrzne, wielkość najmowanej powierzchni biurowej i parkingowej. System wpisuje się w trend smart city i wdrażany jest w korporacjach na terenie Polski i Europy.

Rodzina aplikacji Zonifero została stworzona przez programistów z białostockiej firmy informatycznej SoftwareHut. Jest ciągle rozwijana o nowe funkcje programistyczne, a także stopniowo o własny dedykowany sprzęt.

Więcej o funkcjach w materiale TVP Białystok – Strefa Innowacji:
https://bialystok.tvp.pl/39543890/19102018

O firmie:
Firma SoftwareHut zajmuje się tworzenie systemów informatycznych, aplikacji oraz outsourcingiem IT.  Firma wchodzi w skład GK TenderHut, z siedzibą w Białymstoku. W grupie pracuje 240 osób, z czego 140 osób w samym Białymstoku.

Wg. najnowszego raportu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe, Grupa TenderHut jest najszybciej rozwijająca się firmą technologiczną w Polsce oraz 7. w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma znalazła się również na 9. pozycji wśród 20 firm z naszego kraju w prestiżowym rankingu Financial Times: FT 1000 (2017). Jest także inicjatorem wielu przedsięwzięć związanych z rozwojem polskiej branży IT, w tym ogólnopolskiej inicjatywy SoDA zrzeszającej pracodawców IT.
Więcej informacji dostępnych na www.SoftwareHut.com .