25 Dni Zambrowa

Strona główna | Zgłoszenia | 25 Dni Zambrowa

25 Dni Zambrowa – MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W ZAMBROWIE UL. WYSZYŃSKIEGO 2A, 18-300 ZAMBRÓW DYREKTOR – MARTA KONOPKA

Produktem zgłaszanym do Nagrody Marszałka Województwa Podlaskiego – Nagroda Podlaska Marka w kategorii V – Wydarzenie są 25 Dni Zambrowa, to sztandarowa impreza zorganizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Zambrowie. Każda edycja Dni Miasta Zambrowa poprzedzona jest ciężką pracą, starannymi przygotowaniami-
w poczuciu odpowiedzialności i profesjonalizmu. Jednak to ta ubiegłoroczna edycja- jubileuszowa stanowiła o wyjątkowości święta wszystkich mieszkańców Zambrowa, a także naszych gości. Dni Miasta Zambrowa datowane były na 11 i 12 czerwca 2022 roku.

W sobotę 11 czerwca od godziny 16:00 rozpoczęły się Konfrontacje Kulturalne Młodych Talentów Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie. Następnie, o godzinie 17:00 odbył się Koncert Laureatów I Ogólnopolskiego Festiwalu Przebojów Agnieszki Osieckiej „Zielono mi” zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury, a następnie zaprezentowała się lokalna kapela Eli.
O godzinie 19:00 tłumnie zebrana publiczność bawiła się podczas koncertu SOUND” N” GRACE, o godzinie 21:00 gwiazda wieczoru- CLEO zgromadziła nieoczekiwane rzesze fanów zarówno z Zambrowa, jak i okolic oraz innych miast Polski.

W niedzielę 12 czerwca o godzinie 10:00 drugi dzień Dni Miasta rozpoczął jubileuszowy XXV Międzynarodowy Otwarty Turniej Par w Brydżu Sportowym o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów, a także otwarcie Happeningu Artystycznego „Zmaluj nasze Miasto”. Świetna zabawa połączona z jednodniową kuźnią talentów zaowocowała ogromnym zadowoleniem mieszkańców i gości, a zwycięzców poznaliśmy tegoż samego dnia o godzinie 18:30. Analogicznie do dnia poprzedniego,
tak również w niedzielę o godzinie 16:00 na scenie plenerowej odbyły się Konfrontacje Kulturalne Młodych Talentów Miejskiego Ośrodka Kultury w Zambrowie, o godzinie 17:30 zebrana publiczność bawiła się podczas koncertu zambrowskiego zespołu- SPONTAN. Zgodnie z preferencjami ankietowanych mieszkańców Zambrowa, Organizator 25 Dni Zambrowa uwzględnił potrzebę popularyzacji muzyki rozrywkowej.
O godzinie 19:00 publiczność bardzo dobrze bawiła się podczas koncertu MIŁEGO PANA, by już o godzinie 20:30 powitać gwiazdę wieczoru- zespół AKCENT.