X Charytatywny Koncert Świąteczny #śledźpingwina

Strona główna | Zgłoszenia | X Charytatywny Koncert Świąteczny #śledźpingwina

X Charytatywny Koncert Świąteczny #śledźpingwina – X Charytatywny Koncert Świąteczny

Charytatywny Koncert Świąteczny to stały punkt na mapie wydarzeń kulturalnych Białegostoku. Niepowtarzalny klimat i ciepła rodzinna atmosfera co roku przyciągają publiczność w każdym wieku. Wydarzenie jest przede wszystkim ogromną dawką świątecznej muzyki w aranżacjach tworzonych przez przedstawicieli białostockiej sceny muzycznej. To wyjątkowa okazja, by usłyszeć autorskie wersje kultowych świątecznych i rozrywkowych przebojów oraz poczuć magię zbliżających się świąt.

Idea Charytatywnego Koncertu Świątecznego zrodziła się w 2013 roku. Od tamtego czasu nieprzerwanie jest kontynuowana i rozwijana przez grupę przyjaciół angażując białostockich
muzyków i wokalistów.

Od 10 lat Charytatywny Koncert Świąteczny tworzy społeczność, która pomaga potrzebującym osobom z Białegostoku oraz województwa podlaskiego.
Każdy, kto jest częścią Charytatywnego Pingwina jednogłośnie oznajmia, że cały rok czeka na ten jeden dzień. Dzień Charytatywnego Koncertu Świątecznego #śledźpingwina

Od samego początku na scenie można usłyszeć lokalnych wokalistów. Artystów którzy prężnie działają na scenie jak i tych, którzy dopiero zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki.
Dajemy tym samym możliwość spotkania tych „dwóch światów” co często owocuje późniejszą współpracą. Ponadto na naszej scenie występują ze sobą artyści, którzy na co dzień grają w różnych zespołach i ten koncert to jedyna okazja, by wspólnie wystąpić.
Charytatywny Koncert Świąteczny zrzesza lokalna scenę muzyczną.

Charytatywny Koncert Świąteczny od 2013 roku pomaga potrzebującym mieszkańcom Białegostoku i województwa podlaskiego. Bohaterami koncertu są osoby z potrzebami, które jesteśmy w stanie zrealizować zbiórką pieniędzy.