Drzwi zewnętrzne CAL

Strona główna | Zgłoszenia | Drzwi zewnętrzne CAL

Drzwi zewnętrzne CAL – CAL prawdziwe drzwi, ZSB „CAL” Z. Cywiński i wspólnicy sp.j.

Od tysięcy lat drzwi drewniane były pierwszym wyborem człowieka. Ich produkcja musi być odpowiedzialna. W trosce o planetę przeciwdziałamy nadprodukcji odpadów, używamy odnawialnego surowca i farb wodnych. Pamiętając skąd biorą się nasze drzwi co roku sadzimy wspólnie z nadleśnictwem ponad 10 tys. drzew (odpowiedzialny biznes). Nasi Partnerzy i Klienci mają więc pewność, że wybierają produkt ekologiczny. Stworzony z naturalnego materiału kompozytowego, jakim jest drewno oraz w pełni recyklowalny. CAL od początku podkreśla, że tworzone tu drzwi pochodzą z wyjątkowego regionu – to drzwi z polskiego bieguna zimna.

Dzięki drzwiom zewnętrznym CAL, wykazującym wysokie zdolności termoizolacyjne, właściciele mieszkań oraz domów mogą nie tylko oszczędzać na rachunkach za ogrzewanie, ale również pozytywnie oddziaływać na lokalne środowisko – mniej prądu lub gazu potrzebnych do ogrzania budynku to mniej zanieczyszczeń powstających podczas produkcji energii! W ten sposób o kondycję naszej planety dbamy nie tylko my, ale również nasi Klienci.

Drzwi zewnętrzne CAL są projektowane i produkowane na indywidualne zlecenie Klienta. Dzięki bogatemu wyposażeniu w cenie może on/ona skupić się na najprzyjemniejszej części procesu zakupowego czyli wyborze modelu, koloru i akcesoriów. To łatwy wybór bo bez dopłaty do każdych drzwi Klient otrzymuje:

– bezpieczeństwo – certyfikat antywłamaniowości klasy RC2, szyby antywłamaniowe P4,

– realne oszczędności i komfort – termika i szczelność potwierdzone certyfikatami, w tym prawdopodobnie jedynym na rynku badaniem drzwi w komorze klimatycznej,

– trwałość – gwarancja nawet 5 lat i jedyna na rynku Klinika drzwi (możliwość odnowienia drzwi w CAL nawet po kilkunastu latach).

Drzwi zewnętrzne CAL jako jedyne na rynku można przymierzyć na swojej budowie w Wirtualnej Przymierzalni Drzwi.

CAL uzyskał także Srebrny Dyplom w kategorii „Lider Innowacji w Branży Stolarki Budowlanej” przyznawany przez Ekskluzywną Stolarkę VIP. Znaleźliśmy się w doborowym gronie firm takich jak: Fakro i ROTO. Dodatkowo otrzymaliśmy nagrodę w kategorii „Innowacyjny Producent Drzwi 2018” od Wschodniego Klastra Budowlanego. Wprowadzane w drzwiach CAL innowacje stają się standardem rynkowym.

Drzwi CAL zamówisz w ponad 300 punktach partnerskich w Polsce, jak VOX, Bel-Pol, Sokółka Okna i Drzwi, oraz kilkunastu na świecie (m.in. Kanada, Irlandia, Niemcy, Litwa, Łotwa, Norwegia).