DZIKA SERIA NAPOJÓW Z PUSZCZY DLA SPRAGNIONYCH Z NATURY

Strona główna | Zgłoszenia | DZIKA SERIA NAPOJÓW Z PUSZCZY DLA SPRAGNIONYCH Z NATURY

DZIKA SERIA NAPOJÓW Z PUSZCZY DLA SPRAGNIONYCH Z NATURY – Browar Waszczukowe

DZIKA SERIA NAPOJÓW Z PUSZCZY  DLA SPRAGNIONYCH Z NATURY

Dzięki wodzie z serca Puszczy Knyszyńskiej, która przyniosła piwom z Browaru Waszczukowe szereg medali i wyróżnień,  powstała seria Dzikich Napojów o wyjątkowych smakach.

Podlaskie słynie z ludzi, którzy potrafią łączyć pracę z pasją i znają się na rzeczy, a w Czarnej Białostockiej, tworzenie doskonałych receptur opanowywane było przez lata. Z tego powodu w procesie rzemieślniczej produkcji uczestniczą wyłącznie pracownicy „z akalicy”.

Każda butelka Dzikiego Napoju skrywa 330 ml napitku, którego aromatowi nie oprze się żaden spragniony smakosz. Napoje zawierają charakterystyczne dodatki, które je wyróżniają,  a duch puszczy czuwa, aby na etykiecie nie znalazło się żadne „E”.

Orzeźwiają i gaszą pragnienie. Najlepiej popijać schłodzone.

GAMA DZIKICH SMAKÓW:

Dziki napój
Lemoniada z puszczy z trawą żubrową

Rzemieślnicza Lemoniada gazowana.  Zawiera 20% soków owocowych i ważny dodatek – trawę żubrową, która porasta podlaskie łąki i zagajniki. To właśnie jej aromat sprawia, że jest taka wyjątkowa.

Składniki: woda, cukier, soki z zagęszczonych soków z jabłek (8%), gruszek (7%), cytryn (5%),  naturalny aromat cytrusowy, naturalny aromat trawy żubrowej.

Dziki napój

Cola z puszczy z cynamonem

Rzemieślnicza dzika Cola prosto z Puszczy Knyszyńskiej. Z charakterem i osobliwym dlań cynamonowym finiszem. Gazowana i wyborna.

Składniki: woda, cukier, karmel 150D, aromat naturalny, kwas fosforowy, kofeina, naturalny aromat cynamonowy, stewia.

Dzikie premiery:

Popularność Dzikich Napojów  motywuje i nakręca do ciągłego tworzenia nowych smaków.
Dzikie premiery właśnie wchodzą na rynek!

Dziki napój
Kwas chlebowy z puszczy z żytniego słodu

Dziki Kwas Chlebowy. Aromatyczny i  smaczny. Produkowany  na bazie słodu żytniego. Gazowany i gaszący pragnienie.

Składniki: woda, cukier, mąka żytnia, słód żytni fermentowany, słód jęczmienny browarny, regulator kwasowości: kwas cytrusowy

Dziki napój
Dzindżer z puszczy z imbirem

Dziki Dzindżer z puszczy to trunek orzeźwiający. Jak na lemoniadę imbirową przystało naturalnie chłodzi, a od wewnątrz rozgrzewa, przez co poleca się pić go i latem i zimą.

Składniki: woda, cukier, soki z zagęszczonych soków z jabłek (8%), gruszek (7%), cytryn (5%), imbir, naturalny aromat cytrusowy, kurkuma.