EkoLove – Targi Kosmetyków i Produktów Naturalnych

Strona główna | Zgłoszenia | EkoLove – Targi Kosmetyków i Produktów Naturalnych

EkoLove – Targi Kosmetyków i Produktów Naturalnych – EkoLove - organizatorzy - Agata Sakowicz, Agnieszka Mitroszewska

 

EkoLove to pierwsza marka Targów Kosmetyków Naturalnych w Podlaskiem, jednocześnie w marcu b.r. odbędzie się druga edycja tego wydarzenia, które poprzednim razem (5-6 listopad 2022r.) spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem białostoczan i producentów, którzy przyjechali do Białegostoku z całej Polski.

Wydarzenie kierowane jest do dwóch grup odbiorców. Pierwszą z nich są Wystawcy – producenci kosmetyków i produktów pochodzenia naturalnego. Co istotne, będą to nie tylko lokalni przedsiębiorcy. Wzorem pierwszej edycji targów EkoLove możemy śmiało stwierdzić, że wystawcy przyjadą do Białegostoku z całego kraju. Jest to bowiem szansa na  zaprezentowanie swojej oferty na nowym rynku, a jednocześnie otwieranie konsumentów na to co naturalne.

Kolejną grupą są oczywiście osoby odwiedzające targi – konsumenci, mieszkańcy Białegostoku i regionu. Podlasie, jak mało, który region ma tak długie i mocno zakorzenione tradycje zielarskie. To na tych tradycjach wychowali się ludzie świadomi, którzy cenią każdy dar natury. Do nich kierujemy EkoLove…, a dzięki temu pokazujemy, że Podlasie to region zielony, bogaty w walory naturalne, a co za tym idzie – lokalnych rzemieślników, którzy z tej natury czerpią.

Podczas wydarzenia mają szansę poznać i kupić kosmetyki stworzone na bazie naturalnych roślin i olejów, testować, wykonywać próby alergiczne  porozmawiać z producentami – często właścicielami małych, rodzinnych manufaktur z Podlasia i z całej Polski. Odwiedzający mogą też skorzystać  z oferty dodatkowej, która jest dla nas równie ważna – warsztatów, wykładów i szkoleń. To możliwość edukacji i poznawania trendów w temacie produktów i praktyk dobrych dla zdrowia i środowiska. Warsztaty praktyczne, m.in. z robienia własnych mydeł, soli do kąpieli czy tworzenia lasów w szkle to wspaniała szansa, by pokazywać, że czerpanie z natury z tego co najlepsze jest możliwe dla każdego – w warsztatach biorą też udział dzieci, co stanowi dodatkowy walor edukacyjny. Ważne, by dobre i zdrowe nawyki pielęgnować od najmłodszych lat.

EkoLove w dniach 5-6 marca 2022 odwiedziło blisko 3 tys. białostoczan. Wstęp na Targi jest całkowicie bezpłatny.