EURUS Sp. z o.o.

Strona główna | Zgłoszenia | EURUS Sp. z o.o.

EURUS Sp. z o.o. – EURUS Sp. z o.o.

EURUS sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorem kosmetyków w Polsce.
W ofercie firmy znajduje się ponad 20 marek kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów (ponad 3500 SKU). Eurus współpracuje z ponad 300 klientami B2B oraz jest właścicielem sklepu internetowego natinati.pl

Eurus jest największym dystrybutorem kosmetyków marek koreańskich w Polsce, wśród których wybiera i wprowadza na polski rynek te najbardziej innowacyjne i o największym potencjale sprzedażowym. Najbardziej znane marki koreańskie w portfolio to m.in.  MEDIHEAL, ésfolio, PETITFÉE, ORJENA.

Od kilku lat spółka stawia jednak na produkcję własnych linii kosmetycznych. Są to: Neboa – naturalne, wegańskie kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz do mycia ciała, REVOSS Professional i Mevelle Professional – profesjonalne produkty do włosów i skóry głowy do domowego stosowania, linie masek w płachcie do twarzy i płatków pod oczy KIMOCO Beauty i KIMOCO Young. Najnowsza marka w ofercie firmy to Receptury Zielarki  Jest to komplementarna linia do pielęgnacji włosów i ciała, zgodna z najnowszymi trendami, jaki mi są m.in. powrót do natury oraz chęć stosowania kosmetyków o prostych, ale sprawdzonych recepturach.

Neboa – flagowa marka w portfolio firmy – jako oficjalny partner Plastic Bank troszczy się nie tylko o czystość mórz i oceanów, ale także o lokalne społeczności, które zamieszkują tereny oceaniczne. Ich mieszkańcy zbierają plastikowe śmieci z plaż, brzegów rzek, dzielnic, podwórek nawet w promieniu 50 kilometrów od wybrzeży , a następnie wymieniają je w lokalnych oddziałach Plastik Banku jak walutę na realne benefity, takie jak: artykuły spożywcze, pakiety społeczne i zdrowotne czy łączność cyfrową. Ten bezpieczny i transparentny sposób na przeciwdziałanie ubóstwu  przynosi realne korzyści ludziom i środowisku.

Dzięki temu w okresie ostatnich 6 miesięcy ponad milion butelek nie trafiło do wody, a uzyskane w ten sposób dochody pomogły zaspokoić potrzeby 132 osób, które aktywnie zaangażowały się w zbiórkę odpadów. Zebrane surowce, których waga przekroczyła 21 ton, zostały przetworzone na surowiec nadający się do ponownego wykorzystania w produktach i opakowaniach.