Kiełbasa Biebrzańska

Strona główna | Zgłoszenia | Kiełbasa Biebrzańska

Kiełbasa Biebrzańska – Zakład Mięsny "KABO" A.Borowik, W.Ciborowski, M.Grygoruk Spółka Jawna

W sercu Podlasia, krainie nieskazitelnej przyrody i bogatych tradycji, narodziła się Kiełbasa Biebrzańska – prawdziwy klejnot regionalnej kuchni. Nasza firma, z ponad 30-letnią historią, posiada wyłączność na produkcję tego specjału, co sprawia, że Kiełbasa Biebrzańska jest unikatowym skarbem. Promując ją w kraju i za granicą, nie tylko podkreślamy wyjątkowy charakter produktu, ale także działamy jako ambasadorzy podlaskiej kultury i przyrody. Liczne nagrody i wyróżnienia potwierdzają jej wyjątkowość i jakość.

Stojąc u progu uzyskania unijnego certyfikatu autentyczności, Kiełbasa Biebrzańska zwiastuje nową erę dla podlaskiej gościnności i dumy. Zapraszamy do odkrycia autentycznego smaku Podlasia z naszą kiełbasą – symbolem tradycji, pasji i najwyższej jakości, który łączy pokolenia i kultury, celebrując bogactwo naszej historii.

Unikalna receptura sprzed 30 lat , użyte przyprawy i długotrwale suszenie zapewniają smak podlaskiego regionu a wędzenie dymem z drzewa olchowego i bukowego nadaje kiełbasie niepowtarzalnego koloru i waloru smakowego , przywołując smaki dzieciństwa.

„Kiełbasa Biebrzańska” to zastrzeżona nazwa własna .Podkreślamy, że  Jedynym producentem kiełbasy jesteśmy my,  Zakład Mięsny KABO, z czego jesteśmy bardzo dumni.