Kontri sp. z o. o.

Strona główna | Zgłoszenia | Kontri sp. z o. o.

Kontri sp. z o. o. – Kontri sp. z o. o.

Firma Kontri od 18 lat z dumą reprezentuje Podlasie na europejskich rynkach. Z małej kilkuosobowej załogi powstało prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu, z siedzibą w nowoczesnym centrum dystrybucyjno-produkcyjnym w Białostockim Parku Naukowo-Technologiczny. Poza dystrybucją detaliczną i hurtową towarów takich jak odzież i bielizna, firma zajmuje się również produkcją bielizny, zabawek dla dzieci, a także akcesoriów dla zwierząt.

Kontri Sp. z o.o. od początku istnienia stara się zapewnić pracownikom bezpieczne i przyjazne miejsce pracy, które sprzyja ich rozwojowi. Firma angażuje się również w wiele akcji społecznych i charytatywnych np. Szlachetna Paczka, WOŚP, a także prowadzi swój autorski program wsparcia najmłodszych. Przedsiębiorstwo wielokrotnie znalazło się wśród laureatów prestiżowych nagród takich jak Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa oraz w rankingu portalu Opineo.

Kontri jest właścicielem marki bielizny Vivisence, marek zabawek Kiddymoon i Selonis, marki akcesoriów dla zwierząt Petsona oraz sklepów internetowych Kontri.pl, Wyprzedazebielizny.pl i hurtowniaonline.pl.