Majątek Morgi SPA&Wellness

Strona główna | Zgłoszenia | Majątek Morgi SPA&Wellness

Majątek Morgi SPA&Wellness – Majątek Morgi Damian i Emilia Zozula

Majątek Morgi to wysokiej jakości, nastawione na najbardziej wymagających gości, gospodarstwo agroturystyczne na Podlasiu w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Jest to inwestycja od początku, strategicznie ukierunkowana na promocję jakościowego wypoczynku w regionie podlaskim, gdzie tego typu oferta noclegowa jest ograniczona.

W ramach ciągłego rozwoju i rozbudowy inwestycji, w sierpniu 2022 roku uruchomiliśmy dla naszych gości strefę SPA&Wellness wykorzystującą najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku HORECA:  komora do łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, masaż limfatyczny z kolagenem czy urządzenie do krioterapii miejscowej. Dzięki innowacyjnym urządzeniom nasza oferta jest konkurencyjna na podlaskim rynku turystycznym znacznie wykraczając poza wachlarz udogodnień oferowanych gościom w innych agroturystykach.

Z uwagi na kameralny charakter naszej agroturystyki jesteśmy w stanie zaoferować pełne serie wybranych sesji w ramach naszej strefy SPA co dodatkowo podwyższa jakość i komfort pobytu i wypoczynku oraz bezpośrednio wpływa na poprawę samopoczucia naszych gości.

Dzięki swojej lokalizacji i infrastrukturze stanowimy zarówno idealną bazę wypadową do dalszego eksplorowania regionu jak i do tego by zaszyć się w ciszy, spokoju i w komfortowych warunkach spędzić czas.

Budynek i gospodarstwo są zaprojektowane w ten sposób, aby wpisywać się w naturalne środowisko otaczającego lasu, a w samym gospodarstwie wykorzystujemy odnawialne źródła energii, uprawiamy własne ekologiczne warzywa i produkujemy produkty jak, jajka, miód czy ser koryciński przede wszystkim na potrzeby promocji regionalnej kuchni.

Naszym głównym celem jest promocja Podlasia i ukazanie go jako miejsca wypoczynku z ofertą także dla gości oczekujących pobytu na najwyższym poziomie, jednak wciąż w kameralnym otoczeniu. Dlatego też  do dyspozycji gości oddajemy różne rozwiązania bezpośrednio uatrakcyjniające pobyt, jak np. podgrzewany basen zewnętrzny czy stajnię aby naszym gościom zapewnić maksymalny komfort.

W ramach promocji regionu również oferujemy naszym gościom typowo podlaską kuchnię wykorzystując inspiracje z różnorodności kulturowej Podlasia kuchni tatarskiej, żydowskiej czy karaimów.