Majątek Morgi – Wellness & Beauty

Strona główna | Zgłoszenia | Majątek Morgi – Wellness & Beauty

Majątek Morgi – Wellness & Beauty – Majątek Morgi Emilia i Damian Zozula

Majątek Morgi to wysokiej jakości, nastawiony na najbardziej wymagających gości, pensjonat na Podlasiu w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Jest to inwestycja od początku, strategicznie ukierunkowana na promocję jakościowego wypoczynku w regionie podlaskim, gdzie tego typu oferta noclegowa jest ograniczona.

W ramach ciągłego rozwoju i rozbudowy inwestycji, w zeszłym roku uruchomiliśmy dla naszych gości strefę SPA&Wellness wykorzystującą najnowsze rozwiązania technologiczne dostępne na rynku HORECA: komora do łagodnej tlenoterapii hiperbarycznej, masaż limfatyczny z kolagenem czy urządzenia do krioterapii miejscowej.

Dzięki swojej lokalizacji i infrastrukturze stanowimy zarówno idealną bazę wypadową do dalszego eksplorowania regionu jak i do tego by zaszyć się w ciszy, spokoju i w komfortowych warunkach spędzić czas.

Budynek i gospodarstwo są zaprojektowane w ten sposób, aby wpisywać się w naturalne środowisko otaczającego lasu, a w samym gospodarstwie wykorzystujemy odnawialne źródła energii, uprawiamy własne ekologiczne warzywa i produkujemy produkty jak, jajka, miód czy ser koryciński przede wszystkim na potrzeby promocji regionalnej kuchni.

Naszym głównym celem jest promocja Podlasia i ukazanie go jako miejsca wypoczynku z ofertą także dla gości oczekujących pobytu na najwyższym poziomie, jednak wciąż w kameralnym otoczeniu. Dlatego też  do dyspozycji gości oddajemy różne rozwiązania bezpośrednio uatrakcyjniające pobyt, jak np. podgrzewany basen czy własną stajnię aby naszym gościom zapewnić maksymalny komfort.

Podlasie to nie tylko przyroda, architektura, czy kultura. To także kuchnia. W ramach promocji regionu również oferujemy naszym gościom typowo podlaską kuchnię wykorzystując inspiracje z różnorodności kulturowej Podlasia kuchni tatarskiej, żydowskiej czy karaimów.

Powracający goście, nowi goście przybywający do nas na Podlasie z rekomendacji, czy najwyższe oceny naszych gości wystawiane na Booking.com, Facebook, czy Google świadczą o ich uznaniu dla naszych starań i bezpośrednio wpływają na pozytywny wizerunek Podlasia.

Można nas znaleźć na stronie WWW, wizytówkach Google, Facebook’u, Instagramie a ostatnio także stawiamy pierwsze kroki w TikToku.