Majątek Morgi

Strona główna | Zgłoszenia | Majątek Morgi

Majątek Morgi – Majątek Morgi Damian i Emilia Zozula

Majątek Morgi to wysokiej jakości, nastawione na najbardziej wymagających gości, gospodarstwo agroturystyczne na Podlasiu w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Jest to inwestycja od początku, strategicznie ukierunkowana na promocję jakościowego wypoczynku w regionie podlaskim, gdzie tego typu oferta noclegowa jest ograniczona.

Budynek zaprojektowany przez podlaskiego architekta doskonale wpisujący się w architekturę regionu został wyposażony w możliwe dostępne rozwiązania proekologiczne jak: fotowoltaika, ogrzewanie piecem na pellet czy ekologiczną oczyszczalnię ścieków. Promujemy ideę gospodarki obiegu zamkniętego poprzez hodowlę zwierząt gospodarskich oraz własne uprawy ekologiczne takie jak: warzywa i owoce oraz produkty regionalne miód czy sery podpuszczkowe „korycińskie” na potrzeby promocji regionalnej kuchni. Gospodarstwo jest zaprojektowane w ten sposób, aby wpisywać się w naturalne środowisko otaczającego lasu.

Naszym głównym celem jest promocja Podlasia i ukazanie go jako miejsca wypoczynku z ofertą także dla gości oczekujących pobytu na najwyższym poziomie, jednak wciąż w kameralnym otoczeniu. Dlatego też  do dyspozycji gości oddajemy różne rozwiązania bezpośrednio uatrakcyjniające pobyt, jak np. podgrzewany basen, strefę SPA&Wellness, siłownię, salę bilardową, rowery czy własną stajnię aby naszym gościom zapewnić maksymalny komfort.

Podlasie to nie tylko przyroda, architektura, czy kultura. To także kuchnia. W ramach promocji regionu również oferujemy naszym gościom typowo podlaską kuchnię wykorzystując inspiracje z różnorodności kulturowej Podlasia kuchni tatarskiej, żydowskiej czy karaimów.

Można nas znaleźć na stronie WWW, wizytówkach Google, Facebook’u, Instagramie i TikToku.