Maść Emolientowa – Little Frank – precious flax ointment

Strona główna | Zgłoszenia | Maść Emolientowa – Little Frank – precious flax ointment

Maść Emolientowa – Little Frank – precious flax ointment – Nature Native Sp. z o.o.

Maść emolientowa Little Frank precious flax ointment – to wyrób medyczny oparty o naturalne składniki. Formuła składa się z kompozycji wyselekcjonowanych olei roślinnych, w tym nierafinowanego oleju lnianego, oleju z wiesiołka oraz alantoiny, bisabololu i witaminy E.

Według naszej wiedzy jest to jedyny tego typu produkt na rynku zawierający w wysokim stężeniu nierafinowany olej lniany, który w procesie technologicznym nie został poddany wysokiej temperaturze, co za tym idzie zachował pełnię swoich dobroczynnych właściwości.

Nasza maść łagodzi podrażnienia, stany zapalne i uszkodzenia skóry różnego pochodzenia. Jest odpowiednia dla skóry suchej, wrażliwej i atopowej. Może być stosowana od 1. dnia życia, dlatego doskonale spełnia funkcję maści podpieluszkowej jak również preparatu na odparzenia u niemowląt i małych dzieci. Warto ją stosować wspomagająco, w leczeniu objawów atopowego zapalenia skóry (AZS). Skutecznie chroni skórę przed niekorzystnym działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Zabezpiecza skórę podczas ekspozycji w niekorzystnych warunkach pogodowych takich jak wiatr czy mróz. Maść Little Frank precious flax ointment może używana wspomagająco przy egzemie czy łuszczycy. Sprawdzi się również jako pielęgnacja do bardzo suchej skóry twarzy również uwrażliwionej np. zabiegami medycyny estetycznej. Z rynku docierają do nas opinie, że nasza maść zdaje egzamin jako pielęgnacja świeżo wykonanego tatuażu.

Unikalną cechą naszego produktu jest konsystencja, ma on formę oleożelu, co sprawia, że pomimo bazy olejowej produkt jest wyjątkowo komfortowy w użytkowaniu. W przeciwieństwie do typowych maści, po wmasowaniu w skórę wchłania się szybko pozostawiając ochronny film, nie daje uczucia lepkości. Cecha ta sprawia, że bez dyskomfortu może być stosowany na twarzy czy też większych powierzchniach ciała.

To wszechstronny i uniwersalny produkt dla całej rodziny.