Meble gabinetowe VIANNO

Strona główna | Zgłoszenia | Meble gabinetowe VIANNO

Meble gabinetowe VIANNO – TOBO Sp. z o. o.

System Vianno to nowoczesne wydanie klasycznych mebli gabinetowych. Dekory o głębokiej strukturze drewna zostały połączone z najmodniejszymi kolorami ziemi. Cechą wyróżniającą system są elementy z lakierowanego mdf, z charakterystycznym wzorem przypominającym lamele, pojawiającym się w osłonach biurek, frontach szaf, regałów oraz donicach.

W skład zestawu wchodzą: biurka  połączone z kontenerem lub pomocnikiem, stoły konferencyjne, stolik  kawowy, regały aktowe o różnych wysokościach, szafy ubraniowe oraz donice.

Monumentalny styl biurek oraz szaf został skontrastowany z metalowym stelażem, który nadaje meblom lekkości. Smaku całości dodają charakterystyczne uchwyty w dwóch kształtach i kolorach, w tym galwanizowanego złota.

Meble zostały wykonane z płyty laminowanej klasy premium. Dekor drewna w kolorystyce ciemnego modrzewiu lub czerni posiada głębokie usłojenie, które doskonale oddaje charakter drewna. Elementy o jednolitym wybarwieniu wykonane są z płyty laminowanej oraz płyty mdf lakierowanej pod jej kolor.

Dbając o zdrowie i komfort użytkowników, kolekcja Vianno kładzie duży nacisk na ergonomię, oferując precyzyjne wykonanie. To prestiżowe rozwiązanie dla osób, którzy cenią sobie nie tylko wyszukany design, ale także odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni biurowej. Oprócz komfortu ważna jest przemyślana aranżacja gabinetu wzbogacona o takie meble, które stworzą funkcjonalne i harmonijne otoczenie. W efekcie praca stanie się nie tylko zadaniem, ale również przyjemnością. Eleganckie szafy, biurka z dostawką i kontenerkiem to niezbędne narzędzia, które są niezastąpionymi towarzyszami dla każdego kreatywnych użytkowników. Mają możliwość przechowywania swoich narzędzi, materiałów i dokumentów w sposób zorganizowany i łatwo dostępny. To kluczowe dla utrzymania klarowności umysłu i skupienia na zadaniu.

System mebli gabinetowych Vianno został zaprojektowany przez Dorotę Ignatowicz.