Naturalne konfitury z owoców leśnych MATECZNIK -Tradycja z Natury

Strona główna | Zgłoszenia | Naturalne konfitury z owoców leśnych MATECZNIK -Tradycja z Natury

Naturalne konfitury z owoców leśnych MATECZNIK -Tradycja z Natury – Constans Group Sp. z o.o. 17-200 Hajnówka, ul. Warszawska 58, NIP: 603-007-58-27, tel./fax: +48 85 732 93 41

Konfitury MATECZNIK – Tradycja z Natury – wytwarzane są w rodzinnej manufakturze w Hajnówce, na skraju Puszczy Białowieskiej, ostatniego pierwotnego lasu Europy wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO.  Bezpośredni dostęp do najczystszych pod względem ekologicznym owoców leśnych dał nam możliwość stworzenia unikalnej linii produktów, wolnych od zanieczyszczeń.

Konfitury MATECZNIK  – Tradycja z Natury – komponowane są wyłącznie z dziko rosnących owoców pozyskanych w najczystszym pod względem ekologicznym regionie Polski Puszczy Białowieskiej.

A ich przygotowanie opieramy na tradycyjnych przepisach i recepturach pochodzących z obszaru białowieskich ziem. Unikatowa, długotrwała, niskotemperaturowa metoda pasteryzacji naszych konfitur gwarantuje, że to co w owocach najcenniejsze czyli smak i właściwości prozdrowotne zostaną zachowane dla naszych Smakoszy.

Ten niezachwiany, naturalny porządek zbioru, przygotowania i stałej opieki, dał nam możliwość stworzenia unikatowej serii konfitur MATECZNIK -Tradycja z Natury-.

Nasze produkty dostępne są w ekskluzywnych galeriach handlowych, sklepach stacjonarnych i partnerskich sieciach sprzedaży w 30 krajach świata oraz w wolnocłowych strefach lotniskowych. Współpracujemy między innymi z Lagerdere Duty Free, Raffels Hotels & Resorts 5.5*(w Polsce Hotel Raffels Europejski w Warszawie), Lourse cukiernie Francuskie, Gallery Lafayette w Paryżu, Dubaj Mall ot the Emirates, Tokyo Midtown Mall, Hotel Traugutta 3.

Od kilku lat jesteśmy wpisani do bazy producentów podlaskich prowadzonej przez Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego.