Podlaskie Wieczorynki Edukacyjne

Strona główna | Zgłoszenia | Podlaskie Wieczorynki Edukacyjne

Podlaskie Wieczorynki Edukacyjne – Podlaska Wieczorynka Edukacyjna

Podlaska Wieczorynka Edukacyjna to wydarzenie bezpłatne i ogólnodostępne, które  jest okazją do rozmowy, wymiany doświadczeń, spotkania z edukatorami, innowatorami, autorami książek i pasjonatami edukacji.  Na spotkania zapraszamy ekspertów i mieszkańców Podlasia, którzy w inspirujący sposób opowiadają o swoich pasjach.

Wyróżnia nas cykliczność, regionalność, wolny wstęp, niezależność, wychodzenie z edukacją poza szkołę i  ludzie z pasją działający lokalnie.

Do tej pory powstało 11 Wieczorynek, 90 prelegentów, ponad 40 godzin nagrań, ponad 800 uczestników na Zoomie, ponad 1000 wyświetleń, 75 nagród i niezliczone godziny rozmów.

Organizatorami Podlaskich Wieczorynek Edukacyjnych pod patronatem Centrów Edukacji Nauczycieli z Białegostoku, Suwałk i Łomży są ambasadorki Wiosny Edukacji, twórczynie Podlaskiego Klubu Kreatywnych Nauczycieli: Ewa Ziejewska, Katarzyna Polak, Justyna Bober i  Edyta Ejsmont.

Wieczorynka pojawia się regularnie co trzy miesiące,  można nas też oglądać na żywo na YT- na kanale o nazwie Podlaski Klub Kreatywnych Nauczycieli, gdzie dostępne są też poprzednie Wieczorynki https://www.youtube.com/channel/UCJXzGwCuPNdiLd04gtyaYXg

a informacje o naszych gościach i materiały ze spotkań dostępne są na stronie: https://wakelet.com/@Podlaskie_Wieczorynki_Edukacyjne3673?fbclid=IwAR15gZuz5ajha32oygdVeSjgDFqWlKaLl_ceG43crlse9jeUObuqhYoRsQM