Święto Polskiej Bielizny

Strona główna | Zgłoszenia | Święto Polskiej Bielizny

Święto Polskiej Bielizny – Kontri sp z o.o.

Święto Polskiej Bielizny to cykliczne wydarzenie odbywające się 29 marca, promujące polskich producentów bielizny – damskiej, męskiej i dziecięcej. Idea wydarzenia powstała na Podlasiu ponieważ właśnie w tym regionie jest największe zagłębie bieliźniarskie. Każdy z producentów ma własny pomysł na rozwój jednak łączy ich wysoka jakość produktów, mnogość interesujących fasonów, najlepsze tkaniny oraz przystępna cena.

Świadomość wśród konsumentów o krajowych markach jest wciąż zbyt niska. Pierwszym wyborem podczas zakupów są produkty zagraniczne mimo tego, że z licznych badań wynika, że większość Polaków wybrałaby polski produkt, gdyby miała wiedzę, które produkty są polskie. Dlatego celem wydarzenia jest edukowanie o polskich markach bielizny, w duchu patriotyzmu gospodarczego i konsumenckiego.

Święto Polskiej Bielizny jest narzędziem do wspomagania w budowaniu prestiżu polskich marek, impulsem do dalszego rozwoju oraz wykorzystania olbrzymiego potencjału, który posiadają. Jednym z elementów jest plebiscyt na najlepsza Polską Markę Bielizny.

Organizatorem jest Kontri sp. z o.o.