Święto Polskiej Bielizny

Strona główna | Zgłoszenia | Święto Polskiej Bielizny

Święto Polskiej Bielizny – Kontri sp. z o.o.

Święto Polskiej Bielizny, obchodzone corocznie 29 marca, to wyjątkowa inicjatywa mająca na celu promowanie polskich producentów bielizny, budowanie prestiżu oraz wiarygodności polskich marek, a także stanowiąca impuls do ich dalszego rozwoju. Główną ideą jest podkreślenie wysokiej jakości, różnorodności fasonów oraz przystępnych cen produktów krajowych marek, które z powodzeniem mogą konkurować z zagranicznymi gigantami branży bieliźniarskiej. Wydarzenie zostało zapoczątkowane w 2019 roku i od tego czasu nieustannie zyskuje na popularności.

W Polsce istnieje wiele firm produkujących bieliznę, która łączy w sobie komfort, elegancję i nowoczesność, oferując bogatą ofertę dla różnorodnych potrzeb konsumentów. Święto Polskiej Bielizny to nie tylko okazja do promocji, ale także święto idei patriotyzmu konsumenckiego, które ma na celu promowanie świadomych wyborów zakupowych.

Podczas ubiegłorocznej edycji odbył się plebiscyt Polska Marka Bielizny 2023 Roku. Spośród prawie 100 marek konsumenci oddali ponad 66 000 głosów i wybrali te, które mogą szczycić się tym prestiżowym tytułem.

Idea święta powstała w sercu Podlasia ponieważ tu prężnie działa wiele firm z branży bieliźniarskiej oraz powstał Podlaski Klaster Bielizny.

Wydarzenie organizowane jest przez Kontri Sp. z o.o., właściciela marki bielizny Vivisence oraz sklepów Kontri.plwyprzedazebielizny.pl i hurtowniaonline.pl.