SzwĘdaczki Supraskie

Strona główna | Zgłoszenia | SzwĘdaczki Supraskie

SzwĘdaczki Supraskie – Kopart Pracownia Artystyczna Katarzyna Kopeć

Szwędaczki Supraskie to animacyjna atrakcja turystyczna w formie spacerów działająca na terenie Supraśla już od 9 lat. Najchętniej nasi goście spacerują z nami po zmroku z POCHODNIAMI. Na trasie spacerów opowiadamy legendy Supraśla (o Białej Damie mieszkającej w Pałacu Buchholtzów, o Duchu Zaherta na bulwarach nadrzecznych, o regionalnym Diable, o powstaniu Supraśla), wskazujemy ciekawe miejsca takie jak: wykopaliska pod Supraślem, Miejsce Mocy,  czy położenie katakumb w Supraślu. Na naszej trasie występują żywe postaci animacyjne: Supraska Wiedźma z wróżbą z nasion, Rusałki, Duch Puszczy.

Nasza atrakcja jest przygotowana dla szerokiej grupy gości od starszego przedszkola do grup seniorów. Dostosowujemy nasz program do wieku i potrzeb grup, również tematycznie. Szwędaczki Supraskie odbywają się w dzień w grupach szkolnych z dodatkiem treści edukacyjnych ekologiczno-przyrodniczych, jako projekt EduEko. Również w dzień obsługujemy grupy autokarowe turystyczne czy zorganizowane, najczęściej rodzinne.

Wieczorami, a jesteśmy dostępni praktycznie cały rok, spacerują z nami częściej goście indywidualni.

Dzięki opinii naszych gości wiemy, że wyróżniamy się na tle oferty turystycznej, nie tylko Podlasia, przez proponowaną formę spacerów, odwiedzane przestrzenie i wyjątkowy, charyzmatyczny charakter naszego przewodnika, który przepełniony pasją do Supraśla opowiada w wyjątkowy sposób supraskie historie. Klimat spacerów utrzymujemy w formie przyjaznej naszym gościom, przepełnionym dobrą energią, dobrym żartem i swobodnym entuzjazmem przewodnika, co bardzo doceniają nasi goście.

Katarzyna Kopeć, jako przewodnik i postać Wiedźmy, z pomocą trzech aktorów na trasie, zwykle co roku przeprowadza średnio, zliczając wszystkie grupy wiekowe, ok.1,3-1,5tys. osób. Z Polski co roku odwiedzają nas goście naszych gości, trafiający do nas z polecenia, co jest najlepszym dowodem na dobrą jakość naszej oferty.

Obsługujemy naszych gości w dwóch językach polskim i angielskim. Łączymy nasze spacery z ofertą lokalnej turystyki, na trasie nasi goście mogą dostać pamiątki, czy poczęstunek.

Zapraszamy na naszą stronę facebooka: Szwędaczki Supraskie, tam znajdziecie większość fotorelacji z naszej działalności.

www.szwedaczki-supraskie.pl