Wielofunkcyjne statywy Viti Stand

Strona główna | Zgłoszenia | Wielofunkcyjne statywy Viti Stand

Wielofunkcyjne statywy Viti Stand – Iga Alicja Włodkowska

Nowe i docenione na świecie spojrzenie na zagadnienie statywów, które stają się ikoną współczesnych czasów kreując wzór trwałych, prostych, estetycznych, bezpiecznych, funkcjonalnych i intuicyjnych produktów harmonijnie współgrających z otoczeniem i człowiekiem.  Projekt powstał w twórczej przestrzeni podlaskiej natury. Konstrukcja, na której ekran wręcz lewituje, powstała w nowoczesnej technologii 3D odwzorowując roślinno-geologiczne formy koegzystujące w harmonii z potrzebami współczesnych ludzi.

  • Optymalny kąt nachylenia monitora przebadany z myślą o komforcie i zdrowym wzroku zwiększa widoczność wyświetlanych materiałów nie męcząc oczu. Statywy poprawiają widoczność dostosowując się do użytkownika przez regulację wysokości mocowania w 5 pozycjach z zabezpieczeniem blokującym zsuwanie się monitora, a w modelu Loco zmianę kąta nachylenia ekranu od 0° do 60° przy zastosowaniu blokady pin-lock.
  • Wyliczenia punktów podparcia na podstawie harmonicznego podziału, tak by środek ciężkości maksymalizował stabilność konstrukcji i eliminował podatność na drgania zainspirowane obserwacją w biebrzańskiej oazie filotaksji roślin
  • Mocowania blokujące umożliwiają bezpieczne przenoszenie, nawet z zamontowanym monitorem
  • Wyprofilowana rączka dopasowana do profilu zaciśniętej dłoni zwiększa pewność i stabilność chwytu
  • Antypoślizgowe nóżki
  • Rozwiązania dla prawo i leworęcznych
  • Organizacja okablowania

Małe, lekkie i mobilne statywy są jednocześnie trwałe, bezpieczne, funkcjonalne, oraz współgrają w przyjaźni z naturą i człowiekiem, tak jak Podlasie. Zawarcie maximum użyteczności w minimalnej formie.

Zasada szybko i łatwo, bezpieczeństwo, mobilność i ergonomia, antyodblaskowa farba czarny mat, lekka i stabilna konstrukcja oraz harmonia z otoczeniem predysponują zarówno do użytku profesjonalnego, jaki i domowego.

Statywy są w pełni recyklingowane i przyczyniają się do redukcji tworzyw sztucznych. Gwarantowany długoletni okres użytkowania. Produkcja przebiega z myślą o środowisku i zrównoważonym rozwoju.

Nowa koncepcja metody montażu monitorów wytycza standardy projektowania trwałych i funkcjonalnych produktów. Zwiększa możliwości wykorzystania monitorów wideo i TV w rozwijających się branżach (np. IT), sektorze sztuki i kultury, nowoczesnych przestrzeniach i w domu dodając estetyki i luksusowego wykończenia wnętrzom użytkowym.

Oszczędza zdrowie, czas i pieniądze.