Zbliżenia – II Spotkania Fotograficzne

Strona główna | Zgłoszenia | Zbliżenia – II Spotkania Fotograficzne

Zbliżenia – II Spotkania Fotograficzne – Stowarzyszenie Dziedzictwo Podlasia

FESTIWAL ZBLIŻENIA – wydarzenie odbywa się w bardzo pięknym regionie na Podlasiu, gdzie wszyscy są bardzo blisko Natury. Na ten festiwal przyjeżdżają fotografowie oraz miłośnicy przyrody i fotografii z regionu, a nawet z całej Polski.

W naszym regionie jest to jedyne tego typu wydarzenie. Festiwal, zarówno jego pierwsza edycja jak i druga, spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem, odwiedziło go szerokie grono miłośników fotografii i przyrody. Podczas drugiej edycji gościliśmy prawie 300 osób.

Na festiwalu zaproszeni fotograficy prezentują swoją fotograficzną twórczość. Rozstawione wystawy fotografii są integralną częścią festiwalu. Równolegle z prelekcjami fotograficznymi, na terenie Festiwalu są rozstawione stoiska zaproszonych twórców „Hand made” z Podlasia, celem promocji lokalnych produktów. Na przykładzie innych miast w Polsce ( Warszawa, Poznań,Toruń), gdzie podobne wydarzenia wpisały się na stałe w kalendarz kulturalny, festiwal może już liczyć na stałą obecność także w podlaskich kalendariach.