Zbliżenia – III Niezwykłe Spotkania Fotograficzne

Strona główna | Zgłoszenia | Zbliżenia – III Niezwykłe Spotkania Fotograficzne

Zbliżenia – III Niezwykłe Spotkania Fotograficzne – Wędrówki Małgorzata Pawelczyk Stowarzyszenie Dziedzictwo Podlasia

FESTIWAL ZBLIŻENIA – wydarzenie odbywa się w bardzo pięknym regionie na Podlasiu, gdzie wszyscy są bardzo blisko Natury. Na ten festiwal przyjeżdżają fotografowie oraz miłośnicy przyrody i fotografii z regionu, a nawet z całej Polski.
W naszym regionie jest to jedyne tego typu wydarzenie. Festiwal, zarówno jego pierwsza edycja jak i druga, spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem, odwiedziło go szerokie grono miłośników fotografii i przyrody. Podczas drugiej edycji gościliśmy prawie 300 osób.
Na festiwalu zaproszeni fotograficy prezentują swoją fotograficzną twórczość. Rozstawione wystawy fotografii są integralną częścią festiwalu. Równolegle z prelekcjami fotograficznymi, na terenie Festiwalu są rozstawione stoiska zaproszonych twórców „Hand made” z Podlasia, celem promocji lokalnych produktów. Na przykładzie innych miast w Polsce ( Warszawa, Poznań, Toruń), gdzie podobne wydarzenia wpisały się na stałe w kalendarz kulturalny, festiwal może już liczyć na stałą obecność także w podlaskich kalendariach.