Meble prozdrowotne Health to Office – h2o

Strona główna | Zgłoszenia | Meble prozdrowotne Health to Office – h2o

Meble prozdrowotne Health to Office – h2o – TOBO Datczuk Spółka Jawna

Health to Office (h2O) to jedyne meble na rynku wykonane z materiałów o zminimalizowanej emisji formaldehydu  spełniających rygorystyczne wymogi standardu japońskiego F****. Są to meble o podwyższonym komforcie pracy, umożliwiające stworzenie uniwersalnej przestrzeni, zarówno dla osób pełnosprawnych, jak i niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom meble te mogą przyczynić się do aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Meble h2O mają być działaniem profilaktycznym, wobec problemów zdrowotnych, związanych z nieprawidłową  pozycją pracy przy biurku oraz ograniczają szkodliwe związki występujące w przestrzeni biurowej.

Health to Office wykonane są z płyty wiórowej z certyfikatem Blue Angel o zminimalizowanej emisji formaldehydu, w standardzie japońskim F****, czyli na poziomie drewna naturalnego. Dodatkowo w ściankach działowych, przegrodach biurkowych, tapicerowanych siedziskach pomocników zastosowano tkaniny składające się w 100% z wełny naturalnej, która dzięki zawartości keratyny posiada zdolność absorpcyjną formaldehydu oraz drażniących zapachów z otoczenia. Wełniane przegrody zostały zaprojektowane i wykonane w ten sposób by były łatwe do demontażu, co ułatwia czyszczenie tych elementów.

Blaty biurek oraz uchwyty szaf i pomocników wykonane zostały z antybakteryjnej płyty kompaktowej, o certyfikowanej powłoce  Sanitized® Silver wykorzystującej jony srebra. Rozwiązanie to ma w pozytywny sposób wpłynąć na zdrowie, zminimalizować osadzanie się na nich bakterii, glonów i grzybów oraz zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób wśród pracowników.

System Health to Office jest zintegrowany z naszą autorską aplikacją, która ma za zadanie czuwać nad zmiennością pozycji pracy.

Aplikacja Health to Office ma za zadanie wyrobić w nas nawyk pracy zmiennej. W aplikacji możemy zmienić wysokość blatu biurka. Również możemy ustalić ile czasu chcemy spędzić w pozycji siedzącej, jak również stojącej. Aplikacja na podstawie danych antropometrycznych sugeruje nam odpowiednią wysokość blatu w pozycji siedzącej i stojącej.

Health to Office to połączenie innowacyjnych materiałów z nowoczesną technologią. To meble stworzone  z myślą o zdrowym stylu życia.

h2o to świat bez barier.